aboutus

Şirket profili

Gnee Steel Co., Ltd (GNEE), Henan, Çin'de bulunan büyük bir devlete ait demir ve çelik grubu olan ANGANG GROUP'a bağlı şirkettir.

 

GNEE, büyük miktarlarda dikişsiz çelik borular ve nakliye inşaat levhaları üretiminde ve tedarikinde uzmanlaşmıştır, yüksek kaliteli çelikler ve rulolar, levhalar, takım çelikleri, çelik borular ve garantili Grade-A kalitesi, mükemmel performans ve diğer çelik ürünleri sağlıyoruz. rekabetçi fiyatlar.

 

GNEE'nin tüm çelik ürünleri ABD, Orta Doğu, Avrupa, Bangladeş, Sri Lanka, Mısır, Suudi Arabistan ve diğer ülke ve bölgelerdeki denizaşırı distribütörlere, depolara ve fabrikalara ihraç edilmiştir.Bu nedenle, GNEE uluslararası pazarda büyük bir pazar payına sahiptir.

 

GNEE, çelik endüstrisinde onlarca yıllık çalışma deneyimine sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda Çin ana çelik fabrikalarındaki teknoloji durumu ve üretim durumu hakkında derin ve net bir anlayışa sahip profesyonel bir teknisyen ekibine sahiptir.

 

Yüksek verimli denetim sistemi ve profesyonel deneyim ile dünyanın her yerindeki müşterilerimize verimli ve saygılı hizmetimizi sunuyoruz.Çin tedarikçiniz ve ortağınız olmayı içtenlikle umuyoruz.

 

Şirketimiz, Ulusal Markamızı korumak, güçlendirmek ve ileriye taşımak, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine kaliteli ürünler ve birinci sınıf hizmetler sunmak için her zaman olduğu gibi dürüst ve pragmatik kalacaktır.Biz içtenlikle yurtiçi ve yurtdışı müşterilerle uzun vadeli kazan-kazan işbirliği geliştirmek istiyoruz.

Geçmiş

Boyut, kapsam veya zorluktan bağımsız olarak bir projenin bireysel gereksinimlerini karşılayacak malzeme tedarikinde uzmanız. Basınçlı Kap, Isı Değiştirici gibi endüstriler için Dikişsiz / Kaynaklı Boru ve Boru, Plaka ve Ekipman gibi yüksek nitelikli ürünlerin uzman tedarikçisi olarak. Ağırlıklı olarak Petrol ve Gaz, Petrokimya, Enerji Üretimi, Kara ve Deniz ve diğer endüstri ve enerji alanlarına yönelik dünya çapında hizmet vermekteyiz.Sağladığımız hizmetler ve destek, belirli bir müşteri ve projenin ihtiyaçlarına göre şekillendirilir ve Ürünler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmak ve yüksek kalitenin, zamanında teslimatın ve imalat programlarına uymanın baskılarının ve ayrıca doğru ve güncel raporlamanın öneminin farkındayız. Kanada, Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Orta Asya, Orta Doğu, Güney Afrika, Kuzey Afrika ve Kuzey Avrupa pazarlarında müşterilerimize ve projelere hizmet vermekteyiz.

Hizmet

Fabrikamız komple üretim tesislerine sahiptir ve lazer kesim, bükme, kaynak, boyama, montaj ve diğer işleme hizmetleri vermektedir.

 

Toplam 5000 tonun üzerinde çok yıllık spot stoklara sahip büyük ölçekli kapalı depomuz var, ağırlıklı olarak 2000 ton galvanizli

çelik serisi ve 2500 ton karbon çelik serisi

 

Tüm ürünler çekme testi, sertlik testi, spektrofotometre testi, tuz püskürtme testi ve PH gibi denetimlerden geçmek zorundadır.

fabrikadan çıkmadan önce test edin.

 

 

Servisimiz

1. Kalite Güvencesi '' Tedarikçimizi tanımak ''

 

2. Zamanında teslimat '' Beklemek yok ''

 

3. One Stop Shopping '' İhtiyacınız Olan Her Şey Tek Bir Yerde ''

 

4. Maliyet tasarrufu seçenekleri '' İhtiyaçlarınızı tek bir yerde sağlama ''

 

5. Küçük miktar kabul edilebilir '' Her ton bizim için değerlidir ''

Ekibimiz

Grup, "kasıtlı yönetim, önce müşteri, koordineli gelişim ve topluma bağlılık" ilkesine bağlı kalıyor ve sürekli olarak farklı ihtiyaçları karşılayan "önce teknoloji, öncelik olarak kalite, mükemmellik için çaba, gelecek için bütünlük" iş felsefesine bağlı kalıyor. çelik tedarik zinciri alanında dünya çapında müşteri sayısı.

 

Müşterilere birinci sınıf hizmetler sunan profesyonel satış ekibi;

yüksek kaliteli hammaddeleri dikkatlice seçerek sıkı satın alma ve kalite kontrol ekibi;

üretimi iyileştirmek ve müşteriler için maliyetleri düşürmek için gelişmiş bilimsel ve teknik ekip;

ürün taşımacılığını koruyan samimi nakliye lojistik ekibi;

özenle hazırlanmış ve rafine edilmiş mükemmel tasarım ve işleme ekibi.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Ms. Kelly Zhang
Tel : +86 15824687445
Faks : 86-372-5055180
Kalan karakter(20/3000)